Health Care & Nutrition  ›   Usługi  ›  

Zamawianie broszur

W broszurze krótko przedstawiamy i ilustrujemy nasza kompetencje w zakresie wysokiej jakosci produktów potasowych i magnezowych do zastosowan w przemysle farmaceutycznego, spozywczego oraz dla przemyslu paszowego.

 

Prosimy wybrac broszure i zamówic ilosc egzemplarzy. Mozliwe jest równiez bezposrednie pobranie broszury.

1. Wybierz

Health Care & Nutrition: Pharmaceutics – Food – Animal Feed (English)

Spółka K+S KALI GmbH produkuje szeroką paletę wysokiej jakości produktów potasowych i magnezowych dla zakresu Health Care & Nutrition. Nasze produkty są chętnie stosowane w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym i paszowym. Oferujemy je w różnym stopniu wysokiej czystości i specjalnej ziarnistości.


FOOD & BEVERAGES – Natural Minerals for a balanced nutrition (English)

Dzięki wysokiej jakości złożom soli potasu i magnezu pochodzenia naturalnego, firma K+S KALI GmbH posiada szeroką paletę produktów odpowiadających surowym wymaganiom stawianym przez przemysł spożywczy.


KaliSel – for sodium replacement and a more balanced nutrition

With KaliSel, K+S KALI GmbH provides high-purity potassium chloride of natural origin. It is already applied by a large segment of the foodstuff industry, for the production of a great variety of foods. Among other applications, it is used as an additive and processing aid, and as a food enhancer. KaliSel is one of the simplest and most cost-effective alternatives to salt in foodstuffs.


The mineral potassium – vital to our body (English)

Potas to jeden z podstawowych minerałów w organiźmie. Jest on niezbędny do życia, jednak organizm go sam nie wytwarza. Spółka K+S KALI GmbH oferuje wysokiej czystości chlorki i siarczany potasu do różnych zastosowań w przemyśle farmaceutycznym i spożywczym.


KaSa® Natural Mineral Salts for Animal Health (English)

W postaci serii produktów KaSa® spółka K+S KALI GmbH oferuje chlorek potasu i siarczany magnezu jako karmy pojedyncze. Wysokiej czystości produkty KaSa® są pochodzenia naturalnego i spełniają surowe wymagania europejskiego prawa z zakresu żywności oraz karm i pasz.


Kasa K99® – High-purity Potassium Chloride for Balanced Animal Nutrition (English)

Minerał potas spełnia w zwierzęcym organiźmie różnorodne zadania. W postaci produktu KaSa K99® spółka K+S KALI GmbH oferuje wysokiej czystości chlorek potasu do zastosowań w karmach i paszach, już od wielu lat wykorzystywany przez wiodących międzynarodowych producentów karm i pasz.


KaSa Mag98® – High-purity Magnesium Sulphate for Outstanding Animal Nutrition (English)

Magnez to podstawowy minerał, którego organizm nie jest w stanie sam wytworzyć i dlatego musi być pobierany z codziennym pokarmem. Na całym świecie producenci karm i pasz stawiają na wysokiej jakości siarczan magnezu KaSa Mag98® oferowany przez spółkę K+S KALI GmbH.


2. Formularz

Prosimy o dokładne wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką (*). Jest to niezbędne dla sprawnej realizacji zamówienia.

Zapoznaj się z naszą polityką ochrony danych osobowych.

Wybierz stronę internetową