Farmacja

Sole potasowe i magnezowe o wysokiej czystości do leków

Na calym swiecie producenci leków darza zaufaniem nasze sole potasowe i magnezowe o wysokiej czystosci pod wzgledem ich jakosci i pewnych dostaw. Wlasciwosci i czystosc naszych produktów spelniaja surowe wymagania miedzynarodowych ksiag aptekarskich. Od linii produkcyjnej i samej produkcji przez pakowanie i etykietowanie az do dokumentacji – wlasciwe instytucje nadzorcze kontroluja i certyfikuja nasze konsekwentne spelnienie standardów GMP. Oferujemy nastepujace produkty do zastosowan farmaceutycznych:

 

Produkt Certyfikaty
Chlorek potasu 99,9 % KCl, Ph.Eur., USP DIN EN ISO 9001 i nast., GMP, CEP, koszerny, halal
Siarczan potasu 99,9 % K2SO4, Ph.Eur., FCC, E 515 DIN EN ISO 9001 i nast., GMP, koszerny, halal

 

Zgodność z wymaganiami farmaceutycznymi, wielorakie zastosowanie

KaliSel: Alternative für Speisesalz

Potas odgrywa bardzo istotną rolę w gospodarce wodno-elektrolitowej człowieka. Potas jako lek może uratować życie. Produkty zawierające ten minerał są wykorzystywane w wielu dziedzinach medycyny.

 

Chlorek potasu 99,9 % KCl Ph. Eur., USP ma równiez szerokie zastosowanie – m.in. do terapii potasem: w roztworach do wstrzykiwan, do hemodializy i do wlewów, przy zywieniu enteralnym i parenteralnym, w tabletkach potasowych, solach dietetycznych, zywnosci dla sportowców i w napojach izotonicznych. Ponadto jest on stosowany do oczyszczania insuliny. W farmaceutycznej biotechnologii sluzy jako dostawca makroelementu potasu dla mikroorganizmów.

 

Siarczan potasu 99,9 % K2SO4, Ph. Eur., FCC, E 515 znajduje zastosowanie w przemysle farmaceutycznym jako surowiec do produkcji leków, np. antybiotyków.

 

 

Broszura

Health Care & Nutrition: Pharmaceutics – Food – Animal Feed (English)

Pobierz

Zamów

 

Surowe kontrole jakości, bieżące analizy

Oferowane przez spółkę K+S KALI GmbH sole do celów farmaceutycznych są naturalnego pochodzenia: w specjalnych instalacjach i skomplikowanych procesach surowe sole są uszlachetniane i przetwarzane na produkty o najwyższym stopniu czystości z przeznaczeniem do zastosowań w lekach. Przy tym na każdym etapie produkcji stale przestrzegamy surowych standardów jakościowych i bezpieczeństwa. Nasza realizacja zasad Dobrej Praktyki Wytwarzania (Good Manufacturing Practice (GMP)) kontrolowana jest przez Prezydium Rządowe w Darmstadt i Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (U.S. Food and Drug Administration (FDA)). Oczywiście nasze sole do wyrobu leków są certyfikowane zgodnie z normą DIN EN ISO 9001 i następnymi jako koszerne i halal. Ponadto są one przez nas stale sprawdzane pod względem znaczących właściwości chemicznych i fizycznych, w szczególności tych określonych wymaganiami międzynarodowych ksiąg aptekarskich.

 

Certyfikaty spólki K+S KALI GmbH

 

 

Wszystkie certyfikaty mozecie Panstwo pobrac na naszej stronie serwisowej Certyfikaty.

 

Chlorek potasu z certyfikatem CEP – szerszy serwis dla naszych klientów

Nasz chlorek potasu 99,9 % KCl Ph. Eur., USP posiada certyfikat „Certificate of Suitability to the Monographs of the European Pharmacopoeia“ (CEP), wydany przez Europejski Dyrektorat ds. Jakości Leków (EDQM), umożliwiający naszym klientom z branży farmakologicznej szybkie dopuszczenie do obrotu odpowiednich leków.

 

W celu otrzymania dalszych informacji, prosimy o kontakt.

Wybierz stronę internetową