Żywność

Certyfikowane sole dla przemysłu spożywczego

Specjalnie do produkcji żywności i napojów znajdziecie Państwo u nas sole potasowe i magnezowe o wysokiej czystości i jakości spożywczej. Produkty te są oczywiście certyfikowane według uznanych międzynarodowych standardów. Dzięki naszym naturalnym surowcom oraz naszym surowo i niezależnie kontrolowanym procesom produkcyjnym jesteśmy w stanie zaoferować doskonałe sole, pod każdym względem spełniające wysokie wymagania przemysłu spożywczego:

 

ProduktCertyfikaty
KaliSel DIN EN ISO 9001 i nast., IFS, koszerny, halal
siarczan potasu 99,9 % K2SO4 Ph. Eur., FCC, E 515 DIN EN ISO 9001 i nast., koszerny, halal
chemicznie czysta sól gorzka , FCC DIN EN ISO 9001 i nast., koszerna, halal

Wielokrotnie sprawdzone w przemyśle spożywczym

Nasze sole o wysokiej czystości stosowane są przez międzynarodowy przemysł spożywczy w wielu produktach. Są one używane np. do wyrobu pieczywa, słodyczy, mięsa i wędlin, nabiału, żywności dla niemowląt i dzieci oraz do napojów. Przy tym mogą one służyć do konserwacji, zagęszczania oraz do wzbogacania żywności w minerały.

Broszury

 

Titelblatt der Broschüre Wake up! - KaliSel KaliSel – for sodium replacement and a more balanced nutrition (English)

Pobierz

Zamów

Titelblatt der Broschüre FOOD & BEVERAGES – Natürliche Mineralstoffe für eine ausgewogene Ernährung FOOD & BEVERAGES – Natural Minerals for a balanced nutrition (English)

Pobierz

Zamów

 

Konsekwentna realizacja najwyższych standardów jakości

Jak wszystkie oferowane przez nas sole o wysokiej czystości, nasze sole do wyrobu żywności są pochodzenia naturalnego. Są one produkowane i pakowane w Niemczech przy wykorzystaniu najnowocześniejszych procesów z konsekwentnym dochowaniem najwyższych standardów jakości, higieny i bezpieczeństwa. Nasze produkty zawierają jedynie minimalną część soli ubocznych. Certyfikacja wg normy DIN EN ISO 9001 i nast. oraz obszerne, stałe kontrole jakości są dla nas tak samo oczywiste, jak certyfikacja produktów wg standardów koszer i halal. Dzięki zastosowaniu do produkcji naszych soli o wysokiej czystości z przeznaczeniem do żywności systemu HACCP gwarantujemy spełnienie w każdej chwili wysokich wymagań z zakresu higieny.

 

Certyfikaty spólki K+S KALI GmbH

 

 

Wszystkie certyfikaty mozecie Panstwo pobrac na naszej stronie serwisowej Certyfikaty.

 

Jeśli pragniecie Państwo dowiedzieć się więcej na temat możliwości zastosowania naszych soli o wysokiej czystości do produkcji żywności, prosimy o kontakt.

 

Chętnie udzielimy dalszych informacji.

Wybierz stronę internetową