Nawozy  ›   Informacje fachowe  ›  

Korn-Kali® – mocny pakiet składników pokarmowych

Wysoką pozycję w produkcji roślinnej zajmują jakość i zdrowotność plonów. Są to ważne elementy w produkcji roślinnej, ponieważ bezpośrednio przekładają się na jakość produkowanej żywności. Zdrowe i wysokiej jakości plony to poszukiwana cecha na dzisiejszym rynku żywności.

 

Odpowiednie nawożenie nawozem Korn-Kali na bazie naturalnych, oryginalnych i rozpuszczalnych składników pokarmowych to fundament stabilnych plonów wysokiej jakości.

 

Idealne połączenie

Nawóz Korn-Kali to mocny pakiet składników. Odpowiednio zbilansowane w nawozie składniki pokarmowe odpowiadają zapotrzebowaniu większości roślin uprawnych. Zawarty w nawozie potas, magnez i siarka pochodzące z Kizerytu oraz sód sprawiają, że nawóz ten jest podstawowym nawozem w gospodarstwach rolniczych.

 

100% rozpuszczalności

Same składniki pokarmowe to nie wszystko, ważna jest ich rozpuszczalność w wodzie, a co za tym idzie ich dostępność dla roślin. Dzięki całkowitej rozpuszczalności w wodzie, składniki zawarte w Korn-Kali gwarantują 100% dostępności dla roślin oraz stanowią poszukiwane, unikatowe źródło magnezu i siarki w rolnictwie. Zawarty w Korn-Kali magnez i siarka ma postać naturalnego, rozpuszczalnego Kizerytu i jest on pobierany w takim samym stopniu jak potas.

 

Więcej niż nawóz

Korn-Kali to nie tylko nawóz, ale wiele lat doświadczeń rolników, doradców rolniczych i specjalistów firmy K+S. Tylko dzięki ścisłej współpracy z instytutami badawczymi, współpracy z rolnikami, prowadzeniu licznych doświadczeń polowych, kontroli jakości, wymianie doświadczeń pomiędzy firmami możemy produkować nawozy wysokiej jakości.

 

 

ESTA® Kieserit i EPSO Top® – oryginalne, naturalne i w pełni rozpuszczalne

Na 100% naturalne produkty oraz przejrzysty, zorientowany na jakość łańcuch produkcji dla zrównoważonego nawożenia magnezem i siarką. więcej

Do objawów niedoborów pokarmowych

Już teraz do pobrania na smartfony lub na tablety. więcej

Zamawianie broszur

Tutaj możesz otrzymać dodatkowe informacje. więcej

Wybierz stronę internetową